Lampy do sypialni powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Najlepiej wybierać modele opraw, które dają ciepłe i miękkie światło, dzięki temu całe otoczenie w sypialni zamieni się w strefę relaksu i odpoczynku, a przecież na tym najbardziej nam zależy.

Detal kryształek
Ujęcie detali w lampie w stylu skandynawskim
Podświetlony klosz lampy w stylu glamour
Kryształki w lampie glamour


W sypialni warto też zadbać o dobre rozmieszczenie oświetlenia w poszczególnych obszarach pomieszczenia. Wolne miejsce na ścianach można wykorzystać na przykład na funkcjonalne i minimalistyczne kinkiety, wolne miejsce na podłodze, w narożnikach na prostą i funkcjonalną lampę stojącą.


Na stoliku przy łóżku koniecznie należy umieścić lampkę nocna, która świetnie sprawdza się przy czytaniu w łóżku. Stylowe i modne żyrandole podkreślą klimat sypialni.

Klimat i atmosfera w sypialni są bardzo ważne. Jest to miejsce wypoczynku oraz snu, w którym spędzamy przecież sporo czasu. Zadbanie o odpowiednie oświetlenie do sypialni, sprawi, że będziemy się tam czuć wygodnie i komfortowo.

Dobrym wyborem do dużej sypialni będą też plafony LED, które dadzą dużo światła, a dzięki kolorowemu oświetleniu zadbają o nastrój.

Wyjątkowe miejsce, jakim z pewnością jest sypialnia, zasługuje na szczególną aranżację z uwzględnieniem modnego
i stylowego oświetlenia.
W tej roli wspaniale sprawdzą się różnego rodzaju żyrandole i oprawy wiszące. Podkreślą one unikatowy i nieszablonowy charakter danego pomieszczenia.


Ponadczasowe złoto, miedź lub chrom, królują we wnętrzach od kilku sezonów i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Połączenia ciekawych form oraz oryginalnych kloszy świetnie sprawdzi się w nowoczesnej, minimalistycznej sypialni, natomiast w sypialni tradycyjnej, albo w stylu pałacowym najlepiej pasować będą duże żyrandole z mnóstwem mieniących się kryształków, które dopełnią klimatu pomieszczenia.

klasyczny plafon led w kolorach czerni i złota
Kategorie: Blog

Oprawy wprowadzane przez Elem na rynek zawierające diody LED nie podlegają pod zapis rozporządzenia UE 2019/2015