Na podstawie analizy światowych trendów dominujących w modzie, sposobie projektowania przestrzeni oraz aktualnie panujących trendów myślowych, Pantone Color Institute wybiera PANTONE Color of the Year.

W tym roku jednym z dwóch kolorów przewodnich została klasyczna szarość 17-5104 Ultimate Gray, która świetnie wpisuje się w tegoroczne trendy oświetleniowe. Szarość od wielu lat jest obecna w trendach wnętrzarskich. W 2021 roku dalej będzie gościć w naszych domach i mieszkaniach w postaci mebli, lamo oraz innych dodatków tworzących nastrój i styl naszego domu/mieszkania.

Zastosowanie Ultimate Grey w aranżacji wnętrz jest stosunkowo łatwe, bo kolor ten stanowi doskonałą bazę wielu stylizacji i dobrze komponuje się praktycznie ze wszystkimi innymi barwami. Jest to również kolor zaliczany do grona „kolorów neutralnych” dlatego warto przemyśleć oświetlenie właśnie w tym kolorze.

Nasza oferta oświetlenia wewnętrznego również podąża za nowymi trendami, dlatego dokładamy starań, aby nasze lampy dostępne były w najbardziej popularnej oraz łatwej w aranżacji kolorystyce.

W katalogu marki ELEM na rok 2021/2022 znajdziecie Państwo również lampy w dominujących w tym roku odcieniach szarości.

Trendy kolorystyczne dominują nie tylko w przestrzeni ogólnej, ale również w aranżacjach pokoju dziecięcego / młodziezowego. Fajna, szara lampa będzie świetnym uzupełnieniem pokoju dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą lamp w szarej kolorystyce:

Kategorie: Blog

Oprawy wprowadzane przez Elem na rynek zawierające diody LED nie podlegają pod zapis rozporządzenia UE 2019/2015