Kryształowe lampy są często nieodłącznym elementem stylu nazywanego glamour.
Tego typu lampy pasują również o dziwo do wnętrz w nowoczesnym stylu. Lampy z bogatymi zdobieniami, tysiącami zwisających i mieniących się kryształków są zazwyczaj wybierane do pokojów dziennych, salonów, ale nie oznacza to, że nie będą się świetnie prezentować również w innych pomieszczeniach w domu. Kryształowe lampy będą wyglądać dobrze również w kuchni, a nawet łazience.

Żyrandole z kryształków kojarzą się mocno z wnętrzami w stylu glamour. Dominuje w nim elegancja, wysublimowanie, przepych i właśnie efektowne, rzucające się w oczy dodatki. Kryształowe lampy stanowią świetne dopełnienie takich aranżacji, bo bardzo ładnie rozpraszają światło, dobrze komponują się z innymi, błyszczącymi elementami wystroju i współgrają z fantazyjnymi meblami, które są również nieodłącznym atrybutem tego stylu.

Kryształ w nowoczesnym wydaniu to również propozycja dla osób, które wolą taki styl,bez zbędnych ozdób i blichtru.
Połyskujące dodatki mogą być idealnym uzupełnieniem prostego wnętrza w stylu minimalistycznym. Żyrandol będzie wówczas jedynym mocnym akcentem, głównym punktem pomieszczenia, na którym skupi się cała uwaga. W nowoczesnych wnętrzach kryształy mogą pojawiać się również jako dyskretne, mniejsze dodatki typu kinkiet, czy lampka biurkowa.

Kryształowy żyrandol w kuchni, łazience albo korytarzu? Czemu nie!Zdecydowanie warto pomyśleć o takim dodatku na przykład w częsci kuchennej, zwłaszcza jeśli jest ona połączona z pokojem dziennym, czyli bardzo często teraz spotykanym układzie mieszkania/domu.

Nieco mniej typowym rozwiązaniem jest umieszczenie kryształowego żyrandola w innych pomieszczeniach, takich jak łazienka lub korytarz/przedpokój. Zalecany jest w takiej sytuacji wybór oświetlenia w mniejszym rozmiarze, żeby nie przytłoczyć wnętrza.

Kategorie: Blog

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprawy wprowadzane przez Elem na rynek zawierające diody LED nie podlegają pod zapis rozporządzenia UE 2019/2015