Lampy wiszące, lampy stołowe, żyrandole, lampy podłogowe, lampy biurkowe, kinkiety stanowią bardzo ważny element wystroju wnętrz.

Często od ich stylu zależy ostateczny wygląd pomieszczenia. Warto wybierać modele ponadczasowe, ale takie, które wpasowują się w aktualne i współczesne trendy.

Trendy tego roku to na pewno lampy metaliczne, lampy kuliste i lampy z okrągłymi kloszami.

Nowością, są także lampy z dekoracyjnymi kloszami wykonanymi z giętej lub perforowanej blachy, takie rozwiązanie zyskało uznanie wśród klientów.

W tegorocznych trendach związanych z oświetleniem możemy wyróżnić kilka mocnych punktów:

Powrót geometrii

Motywy geometryczne często pojawiają się we wzornictwie użytkowym. Geometria pojawi się w tegorocznych trendach zarówno w kształcie lamp jak i samych kloszy, ale tez na przykład w splotach materiałów z jakich klosze są wykonane.

Metal oraz styl industrial

W 2020 roku nadal w modzie pozostaną lampy w stylu industrialnym, wykonane z metalu. Lampy wykonane z metalu bardzo fajnie wpasują się w każde nowoczesne wnętrze. modna będzie również różnorodność kolorystyczna oświetlenia. Można wybierać spośród wielu odcieni złota, miedzi, mosiądzu, chromu, a nawet stali. Oświetlenie industrialne nada wnętrzu naprawdę modnego stylu.

Kategorie: Blog

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprawy wprowadzane przez Elem na rynek zawierające diody LED nie podlegają pod zapis rozporządzenia UE 2019/2015